Tuzlucanın Forum Sitesi
Merhaba ziyaretçi sitemize üye olunuz yada giriş yapınız.
Tuzlucanın Forum Sitesi
Merhaba ziyaretçi sitemize üye olunuz yada giriş yapınız.
Tuzlucanın Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzlucanın Forum Sitesi

Tuzlucanın Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi....

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Empty
MesajKonu: işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi....   işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 2:13 pm

işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-81_b
İsrail'in Gazze operasyonu olanca şiddetiyle sürerken, Filistin'de dün de çocuk cenazeleri vardı. Yaşları 4 ile 17 arasında değişen 5 kızını Cebaliye mülteci kampında bulunan evlerinin yanındaki camiye düzenlenen saldırıda kaybeden anne Samira Baluşa, 'Bebeğimin yanında füze mi vardı? Kızlarımın Kalaşnikof'u mu vardı?' diye feryat etti.Önemsiz bir ayrıntı sen kolana devam et
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-60_b
GAZZE'ye yönelik İsrail hava saldırısı sırasında isabet alan bir evde, beş kız kardeş yaşamını yitirdi. Beş kızını kara toprağa veren anne, 'Niye vurdunuz, onların tüfekleri yoktu' diye feryad etti. Savaş uçaklarının saldırısında, yaşları 4 ila 17 arasında beş kız çocuğu feci şekilde can verdi. Diğer üç çocuk ise, saldırıdan şans eseri yaralı olarak kurtuldu.Bu fotoğraflar sahte inanma sen kolanı yudumla...
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-52_b
Gazze'nin kuzeyindeki yoksul Cebaliye mülteci kampında üç odalı derme çatma tuğla evde yaşayan 9 çocuklu Baluşa ailesinin bir anda hayatı karardı. 36 yaşındaki anne Samira, gözyaşları içinde gazetecilere şunları anlattı:

işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-84_b
'Gece erken yattık. Daha sonra patlama sesiyle yataklarımızdan fırladık. Çocukların yattığı odaya girdiğimde, kızlarımı göremedim. Gördüğüm tek şey, tuğla yığınıydı. Diğer odaya baktım, yoklardı. Neden sonra tuğla yığınının altına bakmak aklıma geldi. Tuğlaların altından kızlarım çıktı. Onların füzeleri, kalaşnikofları yoktu. Niçin vurdular, niçin öldüler?' Ohh afiyet olsun. İç sen iç
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-63_b
İsrail'in Hamas'ı hedef aldığını ilan ettiğini hatırlatan Samira, 'Ama onlar yataklarında uyuyan masum çocukları öldürüyor' diye yakındı. Çocuklardan 16 yaşındaki İman, bacaklarından yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Yüzü kurumuş kanlarla kaplı 1.5 yaşındaki bebek ise annesinin kucağında ve yaralı. Bir de Marlboro yakta öyle izle Türkiyem
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-64_b
Hakkımızı alacağız Çocukların babası Enver de 'Ben ne El Fetih ne de Hamas üyesiyim, sıradan bir Filistinliyim' dedi ve dünyayı suçlarken, şunları söyledi:
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-65_b
'Eğer ölenler İsrailli olsaydı, bütün dünyanın bunu kınadığını ve karşılık verdiğini görecektiniz. Peki neden kimse bu olanları kınamıyor. Biz insan değil miyiz? Kendi topraklarımızda yaşıyoruz, biz İsraillilerin topraklarını almadık, haklarımız için mücadele ediyoruz, bir gün bu haklarımızı alacağız.' Hak alacakmış bunlar hep böyle söyler sen devam et ...
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-75_b
Acılı baba Enver, çocuklarının yaşaması için 100 kere ölmeye razı olduğunu söyledi. Bırak canım acınmayı şimdi sen keyfine bak yaslan yaslan
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-67_b
2 çocuk daha öldü Dün de Gazze'nin Beit Hanun kentinde bindikleri at arabasının isabet alması üzerine iki küçük kızkardeş hayatını kaybetti. Haya (4) ve Lama (11) isimli iki çocuğun cenazesinde yine İsrail'e öfke ve gözyaşı hakimdi. Yahu çocuklarda bombalar arasında dolaşmasın. İsrail askeri mesaj atıyor bak şurayı bombalayacağım diye, önlem alın kardeşim
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-12_b
Olmert: Yeni başladık Başbakan Ehud Olmert ise askeri operasyonun henüz başlangıç aşamasında olduğunu belirterek, 'İsrail güvenlik kabinesi orduya, operasyonun hedeflerine ulaşabilmesi için gereken her türlü esnekliği tanıdı' dedi.Adamlar karalı kardeşim elimizden hiç bir şey gelmez öyle değilmi Türkiyem
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-69_b
Peres: İsrail'i anlamıyorlar İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Dünyada hiç kimsenin, Hamas'ın İsrail'e roket saldırılarını sürdürerek neyi amaçladığını anlamadığını söyledi. Peres, İsrail'in terör örgütüyle çatıştığını belirtti.
işte israilin katliyamlarından bi kaç tanesi.... Israil-gazze-yi-cehenneme-cevirdi-44_b
Her zaman Coca Cola ...
İçin, içiniz serinlesin.

Aşağıda anlatacaklarım Türkiye'ye Filistinden gelmiş bir Gazinin hatırasıdır.

Savaşın ilk başladığı yıldı. Yaşadığım kasaba İsrail bombaları ile yok edilmişti. Bacağımdaki yarayla Filistin içlerine doğru hareket etmekteydim. Yolda yaşlı bir adamla 5-6 yaşlarında torunu ile karşılaştım. Birlikte gitmeyi teklif ettiler kabul ettim. yaklaşık 3 gün birlikte yürüdük, yaşlı adam namazını her kıldığında kuzeye doğru bakıp söyleniyordu kendi kendine. Başlarda adamın Yahudilere beddua ettiğini düşündüğümden hiç bir şey sormadım. Adam her geçen zamanla daha bir umutsuzluğa düşüyor, daha bitkin hale giriyordu. Üçüncü gün yine namazını kıldı duasını etti son bir umutla kuzeye baktı. Uzun süre süzdü süzdü.. Sonra omuzları düştü "Geciktiler" dedi. Adamın başı yavaşça eğildi "Halimizi bilmiyorlar mı? Duymadılar mı? Bizi böyle bırakmazlardı bilselerdi. Mutlaka gelirlerdi" dedi. "Kim gelecek amca" diye sordum. Yutkundu sustu bişey demedi. Ben ısrar ettim "Kimi bekliyorsun ihtiyar" . Adam göz yaşlarını silerek titreyen sesiyle yutkundu" OSMANLI EVLAT OSMANLI" dedi. "Duysalardı gelirlerdi. Onlar düşmüşü bırakmaz. Bizi böyle bırakmaz"

Duyuyor musun? Türk oğlu Türk
http://tuzluca.forummum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte yeni çıkan kitaplar
» İşte Bülent ersoy (makyajsız)+18
» İşte GALATASARAY'ın o eşsiz tarihi basarıları