Tuzlucanın Forum Sitesi
Merhaba ziyaretçi sitemize üye olunuz yada giriş yapınız.
Tuzlucanın Forum Sitesi
Merhaba ziyaretçi sitemize üye olunuz yada giriş yapınız.
Tuzlucanın Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzlucanın Forum Sitesi

Tuzlucanın Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar????

2 posters
YazarMesaj
msarcan
Aktif Üye

Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar???? Empty
MesajKonu: Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar????   Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar???? Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 2:51 pm

Beyler bizim okulda son zamanlarda bi çocuk dikkatimi çekti ve benim okulda doyamadan baktığım, diğer bütün kızlardan ayrı tuttuğum ama hiç tanımadığım 5 tane çok güzel,tam manasıyla şekil kızlar var ve bu dikkatimi çeken çocuk kısa boylu ve biraz maymunsu bir yüzü((tipi)) var ve tabiki saçlarda jöleli serseri tipine yakın yada serseri tam çözemedim ama bu kızlar nedense onu el üstünde tutuyorlar onun koluna girip geziyorlar yani tabiki sadece bahsetdiğim bu 5 kız dışındada birsürü kızla dolaşıyor ama onlar benim pek umrumda değiller. Benim için bu kızlar önemli. YANİ LAFIN KISASI BU KIZLAR NEDEN BÖYLE TİPSİZ,SERSERİ ÇOCUKLARI EL ÜSTÜNDE TUTUP HEP ONLARI ÖNEMSEYİP ONLARIN PEŞİNDEN KOŞUYOR.
ilcan
Forum Sever

Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar???? Empty
MesajKonu: Geri: Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar????   Beyler kızlar niye tipsizlerin peşinde koşarlar???? Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 3:09 pm

Bi kız bir erkeği seviyorsa/hoşlanıyorsa bu normaldir..
Bi kız serseri bir erkeği seviyorsa/hoşlanıyorsa bu anormaldir..
Bi kız serseri bir erkeğin (dediğin gibi)koluna girip fink atıyosa, ona yakınlaşıyorsa o kız ; kız değildir..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temel Üçledi Beyler:))
» ALİ SARCAN 76